Blog

22
Eki

Sinan Koç ve Saffet Üçüncü’den Günsel Model 1 İncelemesi

Günsel Model 1’in ilk defa görücüye çıktığı tanıtım etkinliğimizde, Saffet Üçüncü ve Otopark.com’dan Sinan Koç da bizi yalnız bırakmayanlar arasındaydı. Geçtiğimiz günlerde Sinan’ın takipçileriyle paylaştığı Günsel Model 1 inceleme videosunu bir kez de buradan paylaşmak istedik.

Günsel yolculuğuna başlarken bizimle olduğunuz için tekrar teşekkürler!

Gelecek etkinlikte görüşmek üzere 😉

3 Cevaplar

  1. Mehmet Metin

    Bence çok güzel bir çalışma. Düşünenlere büyük rizikosu olduğu halde bu kadar parayı yatıranlara emek veren herkese sonsuz teşekkürler etmek gerekir. Takdir etmek gerekir. Şimdi istesek mersedesi eleştirecek yüz konu buluruz. Eleştirmek en kolayı ve kısa yolu. Zor olan emek vermek para vermek zaman vermek riske girmektir. Lütfen hiç bir şey yapmıyorsanız sadece olumlu düşünün. Bu aşamaya kadar gelmiş bir çalışmaya destek verin. Devrim arabalarıylada alay edilmiş çok eleştirilmiş küçük görülmüştü eğer öyle olmasaydı şu anda Türkiye dünyanın sayılı otomativ (kendi arabasını yapan) üreticisi bir ülke olarak refah seviyesi çok daha iyi yerlerde olacaktı…….Mühendisinden Çaycısına Yatırımcısından güvenlik görevlisine kadar bu amaçta çalışan herkese başarılar ve çok çok çok teşekkürler…

  2. gülyüz

    bakınca güzel görünüyor tebrikler gurur duydum ama teknik özellikleri nelerdir pek bilgi verilmemiş dolayısıyla söylenecekte fazla birşey yok….!!!

  3. Mehmet Emin

    İnşallah en kısa zamanda seri üretime geçer Türkiye ye de uygun fiyatla satılır herkes alabilir.

Sen ne düşünüyorsun? Yorum yap.